SunAgroTrade

ТОВ «SunAgroTrade» зарекомендувало себе на ринку як динамічна зростаюча компанія, в штаті якої працюють досвідчені фахівці агропромислової галузі. Якість продукції, а також індивідуальний підхід наших спеціалістів до кожного, навіть до самого вибагливого клієнта допомогли завоювати довіру та прихильність багатьох споживачів на території України та за її межами, оскільки вся продукція має відповідні сертифікати якості.

На сьогоднішній день, наше виробництво займає площу понад 7тис м2!

Із переліку послуг та товару, що пропонує наша Компанія, найбільшим попитом користуються наші соняшникове насіння, рис та макаронні вироби.

Для Вашого комфорту на нашому сайті є можливість переглянути фото нашої продукції (насіння, макарони, рис), а також є фотогалерея нашого виробництва.

Наші кваліфіковані менеджери та індивідуальний підхід до кожного клієнта стануть Вам у нагоді для  чіткого визначення із вибором продукції. Крім того, для постійних клієнтів діє система знижок.

За для Вашої зручності, на сайті розміщена форма зворотного зв’язку, за допомогою якої Ви маєте змогу задати питання стосовно співпраці, уточнити необхідну інформацію, тощо. Наші менеджери зв’яжуться з Вами у найкоротший час.

Ми завжди відкриті до діалогу та налаштовані на плідну співпрацю!